دمپر بین کانال دستی | دمپر کانالی دستی

دمپر بین کانال دستی | دمپر کانالی دستی


محصول توضیحات

دمپر کانال دستی برای قطع و وصل کردن هوا یا کنترل کردن جریان هوا بین مسیر بکار میرود. یک دریچه یا صفحه فلزی است که جریان هوا در داخل کانال، دودکش، هواساز یا دیگر تجهیزات کنترل هوا را مسدود یا تنظیم می کند. از یک دمپر بین کانال دستی می توان به منظور قطع کردن سیستم تهویه هوای مرکزی (گرمایش یا خنک کننده) در اتاقی که از آن استفاده نمی شود و یا تنظیم درجه حرارت و کنترل هوا از اتاقی به اتاق دیگر استفاده نمود.

شرکت صنعتی رحمتی توانسته است کانال دمپر دستی را به صورت گرد و مربع تولید و به بازار صنعت ارائه نماید. دمپر بین کانالی دستی در هر ابعاد و مدلی به صورت موازی یا هفتی هشتی ساخته میشوند. این دمپرها به صورت دستی باز و بسته میشود.

کاربرد دمپر کانال دستی

دمپر کانال‌ها وسیله ای برای متوقف کردن یا تنظیم جریان هوا در کانال‌ها هستند. ممکن است دمپر روی خط اصلی کانال هوا قرار گیرد و یا ممکن است روی هر خط فرعی اتاق به اتاق دمپر کانال قرار گیرد تا هوای ورودی به اتاقی که بلا استفاده است مسدود گردد و یا هوای ورودی (هوای گرم یا سرد) به هر اتاق تنظیم گردد. دمپر کانال ها به دو روش دستی و اتوماتیک تنظیم می شوند. دمپرهای دستی بوسیله دسته دمپری که روی فضای بیرونی دمپر تعبیه شده است تنظیم می شوند.

این محصول نیز از بهترین جنس تولید شده ورق گالوانیزه گرم میباشد. نکته قابل توجه این است که در بین پره های دمپرها عایق های نسوز الاسترومیکی استفاده میشود.

ویژگیهای دمپر بین کانال دستی

  • ساخته شدها ز جنس ورق كربن استیل،ورق گالوانیزه، ورق آلومینیوم و استنلس استیل
  • قابلیت ساخت در دو شكل پره تك جداره و دو جداره ایرفویلی با دو شكل حركتی موازی و مخالف
  • قابلیت ساخت از ورق با ضخامتهای 0.5 تا 10 میلیمتر
  • قابل ساخت در دو شكل دستی و موتوری
رای کاربران
[امتیاز کلی: 2 میانگین: 3.5]