درباره ما

درباره شرکت صنعتی رحمتی

شرکت صنعتی رحمتی از سال 1355 در قالب یک کارگاه صنعتی تاسیس و در زمینه ساخت دریچه های تنظیم هوا، دریچه های صنعتی، تزئینی، دکوراتیو و … فعالیت مستمر خود را در صادرات و پروژه های عظیم ساختمانی در سراسر کشور آغاز نموده است. مدیریت ارشد این مجموعه آقای محمدرضا رحمتی در تلاش بوده با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و موفق 50 سال گذشته با دراختیار داشتن دانش، سرمایه های انسانی متخصص و با رعایت استانداردهای کیفی و بهره گیری از آخرین تکنولوژی صنعت روز دنیا با شتابی بیش از گذشته، جایگاه خود را در حوزه صنعت و ساختمان کشور ارتقا دهد. و در همین راستا با هدف ارائه خدمات تولید، فروش، نصب و خدمات پس از فروش متناسب با نیاز مشتری اقدام به معرفی و ارائه محصولات ممتاز و با کیفیت به عموم مصرف کننده ها در سراسر کشور و بازارهای منطقه نموده است تا با یاری خدا یکی از بزرگترین تولید کننده دریچه های تنظیم هوا در سراسر کشور مبدل گردد.
این مجموعه برای تامین نیاز مشتری و خدمت رسانی بهتر گام های بلندی برداشته که می توان به تاسیس نمایشگاه دائمی جهت بازدید از کلیه محصولات جهت سهولت در انتخاب و همچنین توسعه بخشیدن به خط های تولید کارخانه اشاره نمود.
از شاخص های تعهد این شرکت بهره‌گیری از خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات، تحویل در اسرع وقت، کیفیت شایسته مشتری و قیمت مناسب می باشد.
لازم به ذکر است این مجموعه با حضور در نمایشگاه های مختلف، ایجاد دفاتر فروش و اعطاء نمایندگی در استان های مختلف کشور در جهت اصل مشتری مداری و عرضه مستقیم محصول به مصرف کننده تدابیر موثری به کار گرفته است.
ما با تمرکز بر سه اصل اعتبار، اعتماد و کیفیت در کنار شما خواهیم بود.تا بتوانیم هوایی تازه و مطلوب را برای شما به ارمغان بیاوریم.
با تشکر
محمد رضا رحمتی

کارخانه صنعتی رحمتی ، تولید کننده برتر انواع دریچه های ساختمانی و صنعتی در ایران

400+ محصول با کیفیت

2000+ مشتری

5000+ سفارش ارسال شده

شرکت دریچه سازی