فیلتر هوا صنعتی

محصول توضیحات

فیلتر هوا ساختمان ، فیلتر صنعتی هوا یا هپا از جنس آلومینیوم و به صورت تمام فلزی به عنوان پیش فیلتر و عموما در اولین مرحله ی فیلتراسیون هوا استفاده میشود. این فیلترهای هوا ا ذرات درشت با قطر 1-2 میلی متر به بالا را جذب میکند.

این فیلترهای صنعتی قابلیت شستشو دارند و ساختار آن طوری طراحی شده است که ورقه های توری آلومینیومی یا گالوانیزه در آن به صورت چین خورده و تخت روی هم قرار گرفته اند.

فیلتر هوا آلومینیومی یا همان فیلتر هپا از مدیای میکروفایبرگلاس چین خورده نیز ساخته میشود که دارای نوار درزگیر از جنس پلی ارتان میباشد. فیلتر صنعتی هوا برای اماکن با رطوبت بالا بسیار مناسب خواهد بود.

فیلتر هوای ساختمان آلومینیومی از لایه های توری الومینیومی و قاب از جنس پروفیل الومینیوم و یا ورق گالوانیزه تولید می شوند. ضخامت، تعداد و اندازه توری های الومینیومی با توجه به نیاز مشتریان جهت انجام عملیات فیلتراسیون انتخاب می گردند. فیلتر های الومینیومی معمولا در اولین لایه فیلتر هوا قرار می گیرند و قادرند تا ذرات با قطر یک میلیمتر و درصدی از گرد و غبار موجود در هوا را فیلتر کنند.

کاربرد فیلتر هوای ساختمان آلومینیومی

از کاربرد های فیلتر های آلومینیومی هودهای صنعتی اتاق های سرور بیمارستان ها، هتل ها، هواساز ها و کاربرد های عمومی فیلتر کردن هوا می باشد.

فیلتر هوا تصفیه کننده هوا درمکان های دارای گرد و غبار می باشد و از ورود حشرات نیز جلوگیری میکند. قابلیت شستشو دارای وزن کمی میباشد و خاصیت ضد خورندگی دارند. این فیلترها از لایه های توری آلومینیوم و قاب آنها از جنس پروفیل الومینیوم تولید میشود و دارای عمر طولانی می باشد.

 

برای امتیاز دهی کلیک کنید

میانگین امتیازات 0 / 5. 0

اولین نفر باشید که امتیاز میدهید