دریچه سونایی

  • تضمین بهترین قیمت بازار
  • استفاده از مرغوب ترین متریال
  • زمانبندی دقیق ساخت و تحویل
  • پرسنل مجرب فنی

  دریچه سونایی جهت استفاده برای خروج هوا در سرویس های بهداشتی و حمام مورد استفاده قرار می گیرد. که با چرخش وسط این دریچه میزان باز شدگی محل عبور هوا را می توان تغییر داد. این دریچه با توجه به ساختاری که دارد به راحتی قابل شست و شو و تمیز شدن می باشد و دید به داخل کانال وجود ندارد.

  دریچه سونایی از یکی از انواع دریچه سقفی گرد محسوب میشود. از این دریچه برای ایجاد تهویه مناسب در محیط هایی با رطوبت بالا استفاده می شود. در مکانهایی مانند سونا، حمام، استخر و جکوزی، سرویس های بهداشتی هتلها ، مکان های ورزشی و صنعتی ، برای یک تهویه مناسب میتوان از آنها استفاده کرد.

  دریچه سوناییدر دریچه سونایی ، مقدار جریان هوا ، با بالا و پایین رفتن سطح مخروطی شکل که در قسمت بیرونی و پایینی آن تعبیه شده و به سمت چپ و راست چرخیده و عمل میکند ، تنظیم می شود.

  قابلیتها و مزایای دریچه سونایی

  از قابلیت های دریچه سونایی می توان افت فشار بسیار کم برای تخلیه هوا ، کنترل هوادهی با میزان باز و بسته بودن دریچه ، بسته شدن دریچه به صورت کامل و نصب آسان را نام برد.

  دریچه سونایی همچنین می تواند هوادهی یا هواکشی را در محیط ، با تنظیمِ میزانِ باز و بسته بودنِ دیسکی که بر روی بدنه ی دریچه سونایی قرار دارد (بدون نیاز به دمپر)، به بهترین شکل بر عهده گیرد. با توجه به ساختار ظاهری دریچه سونایی ، با چرخش دیسک می توان در شرایط و فصول متفاوت، بنا به نیاز، حتی راه ورود و خروج هوا را به طور کامل مسدود کرد.

  قیمت دریچه سونایی

  ساخت دریچه های سونایی آلومینیومی

  عمدتا جنس ساخت این نوع دریچه ها آلومینیوم می باشد. اما ممکن است از پلاستیک و آهن گالوانیزه نیز استفاده شود. محل نصب این نوع دریچه ها پیشانی سقف کاذب و یا سقف می باشد. هرچند که در مواردی بر روی دیوار نیز نصب میشوند.

  در ساخت دریچه های سونایی حتماً باید اصل بدنه ی دریچه از آلومینیوم باشد تا در برابر زنگ زدگی و یا عوامل بیرونی مانند رطوبت و گرما مقاومت کافی را داشته باشد. متاسفانه برخی از تولیدکنندگان از ورقهای روغنی و متفرقه و نامرغوب در تولید دریچه سونایی استفاده میکنند که باید حتما در این زمینه دقت نماید.

  در صورت استفاده از جنس آلومینیوم ، اجرای رنگ کوره ای مرغوب بر سطح دریچه سونایی نیز یکی از موارد با اهمیت بالا میباشد. دریچه سونایی را در قسمت پیشانی سقف کاذب و یا دیگر انواع سقف ها نصب و استفاده کرد.

  ساخت دریچه سونایی

  برای امتیاز دهی کلیک کنید

  میانگین امتیازات 5 / 5. 2

  اولین نفر باشید که امتیاز میدهید

  ورود به سایت