دریچه فن کویل چوبی

از دریچه فن کویل چوبی به عنوان درب بازدید، تعمیر و چکاپ دستگاه فنکویل استفاده می شود. این دریچه معمولا در زیر دستگاه فنکویل، به اندازه ابعاد آن در سقف کاذب توسط یک فریم تعبیه می شود. دریچه چوبی فنکویل بر روی این فریم متصل و نصب می شود. ویژگی متفاوت این محصول استفاده از MDF به جای آلومینیوم است که ساختار شیک تر و دکوراتیو به محل نصب آن میدهد.

دسته‌بندی‌ها: ,

 • تضمین بهترین قیمت بازار
 • استفاده از مرغوب ترین متریال
 • زمانبندی دقیق ساخت و تحویل
 • پرسنل مجرب فنی

دریچه فن کویل چوبی از سری انواع دریچه چوبی (MDF) ، در حال حاضر جزء تجهیزات لوکس ساختمان و پروژه های مدرن محسوب میشود. این محصول با قابلیت رنگ آمیزی و یا روکش طرح چوب، گستره وسیعی از انتخاب متناسب با دکور مورد نظر مشتریان را در اختیارشان قرار می دهد.

اگرچه این نوع دریچه فن کویل ، چوبی نامیده می شود اما در واقع از ام دی اف تولید می گردد. به همین دلیل در طرح و اندازه دارای تنوع بسیاری است.

 

دریچه فن کویل چوبی

ساخت دریچه فن کویل چوبی

ابتدا شکل دریچه بازدید فن کویل چوبی توسط نرم افزار های دیجیتالی با طرح دلخواه و مورد نظر طراحی میشود. سپس به وسیله دستگاه سی ان سی برش داده خواهد شد. پس از مونتاژ قطعات توسط رنگ PVC ضد آب سطح آن پوشش داده می شود‌. به دلیل تنوع در رنگ و طرح دریچه فن کویل MDF کارفرمایان و مهندسین ناظر استقبال ویژه ای در کاربرد از این محصول از خود نشان می دهند.

قاب دریچه چوبی فن کویل بوسیله دستگاههای فرم دهنده چوب در طرح ها و مدل های متنوع و شکیل قابل شکل دهی و فرم پذیری است. همچنین درب آن بوسیله طرحهایی که از طریق نرم افزار طراحی می شود متناسب با درخواست و سلیقه خریدار تولید می شود. برای مشاهده تنوع محصولات مشابه پیشنهاد میکنیم صفحه دریچه تنظیم هوا را مشاهده نمایید.

 

دریچه فن کویل ام دی اف

نصب دریچه فن کویل MDF

ساختار دریچه زیر فن کویل چوبی از یک فریم چوبی و یک درب بازشونده یا جدا شونده تشکیل شده است.

دریچه فن کویل ام دی اف به آسانی قابل نصب است و با نصب آن تمامی حفره های تاسیسات فن کویل توسط آن پوشش داده میشود. این دریچه بازدید همچنین قابلیت ساخت با آلومینیوم ، ام دی اف را دارد و میتوان آن را در هر مدل و ابعادی تولید کرد. درب دریچه بازدید فن کویل چوبی به صورت وزنه ای لولایی ساده و شیار دار ساخته می شود.

فریم دریچه فن کویل MDF بطور ثابت در محل مورد نظر نصب و درب دریچه نیز بصورت وزنه ای قابل باز و جدا شدن می باشد. پوشش این دریچه چوبی نیز یا از پی وی سی ضد آب یا پلی اورتان و یا وکیوم MDF می باشد.

دریچه زیر فن کویل چوبی

 

ویژگیهای دریچه فنکویل چوبی

 • این محصول به صورت خام و یا با رنگ درخواستی قابل عرضه می باشد.
 • ضخامت MDF برای ساخت این محصول از ورق چوب 8 میلیمتر و 10 میلیمتر می باشد.
 • این دریچه با رنگ پلی استر و پلی اورتان قابل رنگ آمیزی است.
 • دریچه چوبی بازدید فن کویل در تمامی ابعاد ساخته می شود و محدودیتی در تعداد و سایز ابعاد وجود ندارد.
 • در دو طرح لولایی و وزنه ای قابل ساخت است.
 • قاب دور دریچه 5 سانتیمتر می باشد ، که با در نظر گرفتن باد خور دریچه، از هر طرف بین 3 تا 4 سانتیمتر از اطراف سقف را می پوشاند.
 • برای نصب دریچه وزنه ای حداقل 40 سانتیمتر فضای خالی بین دستگاه تهویه مطبوع و دریچه زیر فنکویل فاصله نیاز است.

ویژگیهای دریچه فنکویل چوبی MDF

قیمت دریچه فن کویل چوبی

برای تعیین قیمت دریچه فن کویل چوبی یا همان ام دی اف فاکتورهای متفاوتی تاثیر گذار است. تعداد دریچه ها، ابعاد آنها، نوع رنگ مورد نظر و قیمت بروز مواد اولیه. برای مشاوره و آگاهی از قیمت دریچه های بازدید فن کویل ام دی اف با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره رایگان بگیرید.

قیمت دریچه فن کویل چوبی

 

برای امتیاز دهی کلیک کنید

میانگین امتیازات 4.5 / 5. 30

اولین نفر باشید که امتیاز میدهید

ورود به سایت