دریچه خطی 15 درجه

دریچه خطی 15 درجه


محصول توضیحات

دریچه خطی 15 درجه در سه نوع یکطرفه، دو طرفه و تمام کله قندی تولید می شود. این نوع دریچه ها همانطور که از نامش پیداست هوای عبوری را از خود با 15 درجه تغییر زاویه جهت حرکت هوا از خود عبور دهد و دارای افت فشار بسیار کم می باشد .

دریچه های خطی 15 درجه یکطرفه یکی از انواع دریچه هوای رفت در قسمت پیشانی دیوار و در ارتفاع نه چندان بلند (زیر 3 متر) و یا قسمت هایی از پیشانی دیوار که بصورت مخفی در سازه سقف قرار گرفته اند استفاده می شود.

دریچه های خطی 15 درجه دو طرفه عموما بر روی سقف جهت توزیع هوای رفت با ارتفاع نسبتا بلند (حدود 4 متر) مورد استفاده قرار میگیرند. همچنین مدل دریچه خطی 15 درجه تمام کله قندی مناسب جهت هوای برگشت سقفی و یا نصب در داخل دریچه زیر فن کویل می باشد.

دریچه خطی 15 درجه

به منظور حفظ زیبایی عرض دریچه باید از ارتفاع آن بیشتر باشد. باید دقت شود پره های این مدل دریچه بصورت ثابت بوده و قابلیت جابجایی پره جهت تنظیم پرتاب هوا در جهات مختلف وجود ندارد.

نصب این نوع دریچه ها بوسیله پیچ بر روی قاب چوبی نصب شده بر لبه کانال صورت می پذیرد و علاوه بر قاب چوبی بر روی انواع سقف ها از قبیل گچ، سیمان، آجر، چوب و غیره می باشد. دریچه خطی 15 درجه را می توان با دمپرهای پشت جهت باز و بسته شدن دریچه در هر ابعادی سفارش داد.