لوور ماسه گیر | سندتراپ

لوور ماسه گیر | سندتراپ


محصول توضیحات

لوور ماسه گیر (لوور سندتراپ Sand Trap Louver) برای فیلتر کردن هوای تازه ورودی به پکیج های هوا ساز، موتورخانه های مرکزی ساختمان، و اتاقک های دستگاه‌های تهویه مطبوع موجود در کارخانجات و سایت های تولیدی استفاده می شود. نوع قرار گیری پره های عمودی این نوع لوور باعث می شود تا مقدار زیادی از ماسه و ذره گرد و غبار درشت از مسیر هوا جدا شده و بوسیله خروجی که در پایین لوور به سمت بیرون تعبیه شده، به بیرون هدایت شوند. این مکانیزم باعث شده تا لوورهای ماسه گیر بدون نیاز به تعمیر و نگهداری با عمری طولانی قابل استفاده باشند.

استفاده از این نوع فیلترها قبل از فیلترهای اصلی هواسازها باعث میشود تا تراکم گرد و غبار روی فیلترهای هواساز کمتر شود. و در نتیجه تعویض و نظافت در بازه زمانی طولانی تری نیاز شود.

لوور ماسه گیر

لوور سند تراپ جهت استفاده در اتمسفرهای پر گرد و غبار و پر ماسه بسیار مناسب می باشد. بازدهی و کارکرد این نوع لوور در سرعت هوای کم بسیار مناسب خواهد بود. توصیه می شود بزرگترین سایز ممکن را هنگام طراحی و انتخاب برای لوور ماسه گیر در نظر بگیرید (سرعت هوا روی پره نباید از 1.7 متر بر ثانیه تجاوز کند.). لوور شن گیر می تواند از ورود برف و باران به داخل ساختمان نیز جلوگیری کند. همچنین ساخت توری برای جلوگیری از ورود انواع خاشاک و حشرات و پرندگان در پشت این دریچه ها وجود دارد.
سندتراپ

جنس ساخت و رنگ لوور ماسه گیر

این محصول را میتوان از آهن گالوانیزه، آلومینیوم، کربن استیل و استیل با ضخامت های طراحی و تولید کرد. همچنین امکان رنگ آمیزی مطابق با درخواست مشتری وجود دارد. رنگ های اپوکسی، پلی اورتان و پودری برای این نوع لوور قابل اجرا می باشند. این محصول به صورت پیش فرض بدون رنگ عرضه می گردد.