دریچه پره ضد Z

از دریچه پره ضد جهت برگشت و یا اگزاست (خروج) هوا استفاده می گردد. این مدل از دریچه ها به دلیل شکل خاص پره به دریچه پره Z شهرت دارد. علاوه بر افت فشار مناسب این دریچه می توان به مزایایی از قبیل عدم وجود دید به داخل کانال یا سمت دیگر دریچه و عدم نفوذ ذرات آب (باران) موجود در هوا در سرعت های متوسط اشاره کرد.

دسته بندی: برچسب:

  • تضمین بهترین قیمت بازار
  • استفاده از مرغوب ترین متریال
  • زمانبندی دقیق ساخت و تحویل
  • پرسنل مجرب فنی

از دریچه پره ضد جهت برگشت و یا اگزاست (خروج) هوا استفاده می گردد. این مدل از دریچه ها به دلیل شکل خاص پره به دریچه پره Z شهرت دارد. علاوه بر افت فشار مناسب این دریچه می توان به مزایایی از قبیل عدم وجود دید به داخل کانال یا سمت دیگر دریچه و عدم نفوذ ذرات آب (باران) موجود در هوا در سرعت های متوسط اشاره کرد.

از ويژگی های بارز برای اين دريچه افت فشار کم و عدم ديد به داخل کانال و استحکام زياد می باشد. علاوه بر اين از اين نوع دريچه برای تامين هوای تازه برای برخی مکان ها از جمله اتاق های هواساز مورد استفاده قرار می گيرد. به دليل شکل خاص پره های این دریچه، هنگام نصب بر روی نمای ساختمان از ورود باران به داخل محيط جلوگيری می شود.

دریچه پره Z

 

با توجه به شکل خاص پره ها این دریچه دارای مقاومت مکانیکی بالاتری در مقابل نیرو ها و یا ضربات وارده را دارد. بنابراین استفاده از این دریچه در محل هایی که امکان ایجاد تماس فیزیکی وجود دارد پیشنهاد میشود. همچنین این مقاومت مکانیکی بالا به ساخت یکپارچه این دریچه ها در عرض های بلند بدون نیاز به چند تکه کردن پره کمک شایانی میکند.

در صورتی که نیاز به دریچه برگشت یا تبادل هوا بین دو محیط در ابعاد بسیار بزرگ باشد و عمق کافی در محل نصب دریچه وجود داشه باشد، استفاده از لوور هوارسان پیشنهاد می گردد. با توجه به کاربرد دریچه های برگشت پره Z عموما به همراه انواع توری پرنده گیر ، حشره گیر و … سفارش گذاری می گردند.

مزايای دریچه برگشت پره Z

  • عدم ديد به داخل کانال به علت شکل پره به حالت ضد Z
  • استحکام بالا به سبب شکل پره ها
  • قابليت نصب آسان
  • قابليت نصب توری در پشت دريچه براي جلوگيری از ورود پرندگان و حشرات به داخل ساختمان.

مزایای دریچه پره ضد

جنس و ضخامت دریچه پره ضد

جنس پره و قاب دریچه برگشت پره زد آلومینیومی عموما از ورق آلومینیوم با ضخامت 1 میلیمتر برای پره ها و پروفیل آلومینیوم 1.25 میلیمتر برای قاب می باشد.
امكان تولید دریچه پره Z آلومینیومی از ورق آهن سیاه یا فولاد گالوانیزه با ضخامت مختلف و یا استیل ضد زنگ، در صورت درخواست وجود دارد. پهنای قاب دریچه ها می توانند 3.3 سانت یا 4.5 سانت از پروفیل آلومینیوم و یا هر اندازه دیگر از جنس آهن سیاه یا گالوانیزه باشد.

نصب و پوشش نهایی

نصب این دریچه ها بوسیله پیچ های خودکار و بر روی قاب چوبی نصب شده بر لبه کانال انجام میشود. بنابراین بر روی انواع دیوارها از قبیل گچ ، سیمان ، آجر ،‌ چوب و غیره قابل نصب و استفاده میباشد. دریچه پره Z آلومینیومی می تواند همراه با دمپرهای پشت دریچه و توری تولید شوند.

رنگ پیش فرض دریچه های برگشت پره Z ، رنگ پودری الكترواستاتیك سفید ( رال 9016 ) می باشد. البته در صورت درخواست خریدار ، با اعلام رال رنگ مربوطه، امکان تغییر رنگ وجود دارد. همچنین این محصول را میتوان به صورت اسید شویی شده و بدون هیچ گونه پوشش رنگی به خریدار ارائه داد.

 

نصب دریچه پره زد

قیمت دریچه پره زد

برای تعیین قیمت دریچه پره Z باید فاکتورهایی مانند تعداد سفارش، ابعاد، قیمت روز مواد اولیه و رنگ را در نظر گرفت. هر کدام از این عوام میتوانند در تعیین قیمت دریچه پره ضد تاثیر گذار باشند. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت صنعتی رحمتی تماس بگیرید.

قیمت دریچه پره زد z

 

برای امتیاز دهی کلیک کنید

میانگین امتیازات 5 / 5. 2

اولین نفر باشید که امتیاز میدهید

ورود به سایت