دریچه پانچی اتاق عمل

دریچه پانچی اتاق عمل


محصول توضیحات

دریچه پانچی اتاق عمل با قابلیت پخش کنندگی هوا بصورت نقطه ای جهت کاربری های مناسب در صنعت تهویه مطبوع و به منظور استفاده در اتاق های عمل بیمارستان ها یا در مکان های مشابه طراحی شده اند. این دریچه ها جهت هوای رفت و تخلیه استفاده می شوند و پخش جریان هوا را به صورت یکنواخت انجام می دهند.

در طراحی این سیستم ها سرعت در سطح دریچه به صورت متوسط بین 25 الی 35 فوت بر دقیقه در نظر گرفته می شود. با توجه به ساختار دریچه رفت اتاق عمل هوای تهویه شده به صورت آرام در محیط ریزش می کند و به سمت دریچه های برگشت هدایت می شود.

دریچه های سقفی چهارگوش پانچی اتاق عمل دارای یک صفحه پانچ شده با سوراخ هایی به قطر 15 میلیمتر است. این دریچه به آسانی روی کانال چهارگوش یا توسط یک تبدیل روی کانال گرد نصب می شوند. دریچه های بیمارستانی و اتاق های تمیز قابلیت تنظیم لایه های هوا را بدون هیچگونه تغییری در حجم، فشار و میزان صدای هوا دارند.

دریچه پانچی اتاق عمل

دریچه پانچی اتاق عمل

این نوع دریچه ها در طراحی برای ارسال هوا به حجم بالا و سرعت کم می باشد. جنس اصلی ساخت آنها آلومینیوم است اما بنا به درخواست در انواع استینلس استیل نیز ساخته می شود و می تواند دارای محل عبور لوله گاز بیهوشی باشد.

هرچند این دریچه های سقفی پانچی اتاق عمل میتواند با دمپر یا بدون دمپر باشد، اما اغلب بدون دمپر پشت دریچه ای نصب میشود. پوشش نهایی آنها در انواع مختلف رنگ های پودری الکترو استاتیک مرغوب (در نوع آلومینیومی) خواهد بود.

رای کاربران
[امتیاز کلی: 2 میانگین: 4]