دریچه صداگیر کانالی

  دسته‌بندی:

  • تضمین بهترین قیمت بازار
  • استفاده از مرغوب ترین متریال
  • زمانبندی دقیق ساخت و تحویل
  • پرسنل مجرب فنی

  دریچه صداگیر کانالی در دو شکل گرد و چهارگوش تولید میشود. از صداگیرهای کانالی در سیستم های کانال کشی رفت و برگشت هوا، اعم از ایرواشر، هواساز و پکیج یونیت استفاده میشود. پره های صداگیر از جنس آلومینیوم مشبک میباشند که داخل آنها توسط عایق پشم سنگ روکش دار و یا عایق های فومی انباشته میگردد. این عایق ها قابلیت جذب صدا و کاهش تلاطم عبوری هوا را دارند.

  دریچه های صداگیر کانالی از کوران هوا و صدای فن دستگاه های تهویه مطبوع جلوگیری میکنند. این صداگیرها قابلیت ساخت در ابعاد مختلف در لایه های فیلتری متفاوت را دارند.

  دریچه صداگیر کانالی
  دریچه صداگیر کانالی

  استفاده از صداگیر کانالی

  طول بلند پره ها در صداگیر کانالی و وجود عایق جذب صدا داخل آنها باعث میگردد تلاطم هوای عبوری از پره ها گرفته شده و مقداری از صدای ناشی از کوران هوا و صدای فن دستگاه توسط عایقها جذب گردد. در نتیجه اینکه صدای موجود در محیط به حد مناسبی (متناسب به فضای عملکرد) تقلیل پیدا میکند.

  این دریچه ها به دو شکل گرد و چهارگوش ساخته میشوند و جنس آنها گالوانیزه می باشد.  دریچه صداگیر در زیر کانال های چیلر هواساز ها و پکیج ها قرار میگیرد. صداگیرها وسیله ای برای جذب صوت در سیستم های انتقال هوا می باشد و مانعی برای جریان هوا نیستند و هوا به راحتی میتواند در آنها جریان پیدا کند. کارخانه صنعتی رحمتی با استفاده از بهترین عایق ها ومرغوب ترین ورق ها درتولید صداگیر رضایت مشتریان زیادی  را جلب نماید

  برای امتیاز دهی کلیک کنید

  میانگین امتیازات 3.3 / 5. 3

  اولین نفر باشید که امتیاز میدهید

  ورود به سایت