دریچه خطی

تولید و ساخت انواع دریچه خطی | قیمت دریچه خطی

یکی پر کاربردترین انواع دریچه های توزیع هوا، دریچه خطی هوا میباشد. از آنجایی که این نوع از دریچه ها دارای پره های ثابت هستند، میتوانند نقش مهمی را در توزیع هوا ایفا کنند. این محصول نیز مانند بسیاری از محصولات مشابه از پروفیل آلومینیوم ساخته می شود. در عین حال در صورت درخواست خریدار در ساخت دریچه های خطی میتوان از ورق آلومینیوم، گالوانیزه و ورق استنلس استیل نیز استفاده کرد.

این مدل از دریچه های هوا می توانند با داشتن ظاهری باریک و بلند زیبایی خاصی به محل استفاده آنها میدهد. از آنها میتوان در مکانهایی مانند راهروهای طولانی و مکانهای بزرگ عمومی، جلوزن و برگشت فن کویل ها استفاده نمود. همچنین میتوان آنها را روی پیشانی دیوار، سقف و در حالت تقویت شده آنها در کف قابل کاربری و نصب می باشند.

دریچه هوای خطی برای هر دو سیستم حرارتی، برودتی و تهویه (Heating , Cooling ,Ventilation) طراحی شده است. علاوه بر این برای سیستم های رفت یا برگشت هوا و تخلیه (Supply , Return , Exhaust) نیز میتواند استفاده شود.
دریچه های خطی هوا به دلیل ماهیت ساختاری که دارند میتوانند در حالت های قوس دار (Curve) نیز تولید شوند. این قوس ها هم می توانند در طول دریچه ها و هم در عرض آنها طبق شعاع قوس مکان ساخته شوند.

از این محصول می توان در کنج سقف یا کنج پیشانی دیوار ها، با هر زاویه دلخواه استفاده کرد. این کار به وسیله کنج های مجزا امکان پذیر خواهد بود.

موارد مصرف دریچه خطی

انواع ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و محل های لوکس. حداکثر ارتفاع جهت هوادهی تا 5 متر و محل نصب در داخل دیوار و با پیشانی سقف کاذب و سقف ها می باشد.

قابلیت های دریچه خطی هوا ( دریچه لاینی )

پخش هوا در محیط به صورت مستقیم و 30 درجه به صورت یکطرفه و دوطرفه. قاب و تیغه ها از جنس پروفیل و شمش آلومینیوم اکسترود شده می‌باشد که  مقاومت بسیار بالایی در برابر زنگ زدگی دارد.

حداکثر طول دریچه های خطی هوا به صورت یکسره 5 متر و به صورت چند تکه نامحدود می باشد. این نوع دریچه ها مناسب جهت استفاده در توزیع هوای خروجی از فنکوئل ها می باشد.

از امکانات دیگر استفاده از دمپر در این دریچه ها جهت کنترل هوادهی برای استفاده از دستگاه هواساز است.

دریچه خطی 15 درجه

دریچه خطی 15 درجه

دریچه خطی

دریچه خطی چوبی (دریچه دکوراتیو)

دریچه خطی چوبی (دکوراتیو)

دریچه خطی, دریچه دکوراتیو, دریچه های ام دی اف MDF

دریچه خطی 35 درجه با دمپر بلند آلنی

دریچه خطی

دریچه اسلوت

دریچه اسلوت

دریچه اسلوت, دریچه خطی

دریچه قابل تنظیم عمودی و افقی

دریچه قابل تنظیم عمودی و افقی

دریچه خطی

دریچه خطی سه طرفه

دریچه خطی سه طرفه

دریچه خطی

دریچه متحرک پره هلالی

دریچه متحرک پره هلالی

دریچه خطی

دریچه مشبک زنبوری

دریچه مشبک زنبوری

دریچه خطی

دریچه خطی تک پره ای

دریچه خطی تک پره ای

دریچه خطی

دریچه مشبک سه طرفه

دریچه مشبک سه طرفه

دریچه خطی

درخواست قیمت دریچه

مشخصات دریچه