به صورت عمومی در ساختمان ها محل ها و نقاطی وجود دارد که به صورت اضطراری و یا بر حسب نیاز باید مورد بازدید قرار بگیرند. به همین منظور در زیر این قسمتها دریچه بازدید یا دریچه دسترسی جهت بازدید در نظر گرفته میشود. بدین ترتیب امکان دسترسی به تاسیسات در این نقاط به سادگی و راحتی امکان پذیر خواهد بود.

بارگذاری محصولات بیشتر

دریچه های بازدید تاسیسات با قرارگیری در محل های نصب شیر آلات و نیز بخش هایی از رایزرهای ساختمان موجب سهولت دسترسی به سیستم های انتقال و تاسیسات در زمانهای تعمیر، سرویس و یا بازدید می شوند.

کاربرد دریچه بازدید

این دریچه ها را می توان در انواع مدل های چفتی ( کابینتی ) ، بند انگشتی و با قفل زیمنسی و از جنس آلومینیوم با رنگ کوره ای، طراحی و تولید کرد. بیشترین کاربرد دریچه بازدید تاسیسات در قسمت تأسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان می باشد. برای مثال ایجاد دسترسی در بخش تأسیسات مکانیکی شامل ایجاد کلیه دسترسی ها برای تمیز کردن فاضلاب، رایزرهای فاضلاب، شیر فلکه ها، تجهیزات نصب شده جهت کنترل فن کوئل ها یا داکت فن کوئل ها.

کاربرد دریچه های بازدید

دریچه های دسترسی و بازدید همچنین برای ایجاد دسترسی در قسمت تأسیسات الکتریکی شامل دسترسی و بازدید کلیه رایزرهای برق، اف اف، تلفن، آنتن و سیستم های اعلام حریق، تابلوهای برق، جعبه های تقسیم و جعبه های کنترلی، شبکه کامپیوتر، سیستم های تلفن داخلی بکار برده میشوند.

ویژگیهای عمومی دریچه دسترسی تأسیسات

  • قابلیت نصب بر روی کلیه سقف ها و دیوارها
  • سهولت و سرعت در نصب
  • قابلیت ساخت در انواع سایز ها
  • صرفه جویی در فضا و طراحی زیبا
  • قابلیت رنگ آمیزی در رنگ های مختلف و منطبق با محیط
  • رنگ آمیزی دریچه ها به صورت کوره ای الکترو استاتیک

قیمت دریچه بازدید

شرکت صنعتی رحمتی از شرکتهای معتبر و با سابقه در این زمینه و سازنده انواع دریچه بازدید و دسترسی میباشد. با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه امکان ارائه قیمتها بصورت آنلاین وجود ندارد. لطفا برای آگاهی از قیمت دریچه بازدید تاسیسات با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

خرید دریچه بازدید

اگر قصد خرید هر نوع دریچه بازدید توکار یا دریچه بازدید دیواری را دارید، بهتر است پس از آماده شدن زیر ساخت های آن به اندازه گیری دقیق داخل به داخل محل قرار گیری دریچه بپردازید.

سپس با در دست داشتن ابعاد دقیق دریچه بازدید مورد نظر و انتخاب نوع متریال ساخت آن که آلومینیومی باشد یا از جنس کناف می توانید با کارشناسان فروش شرکت صنعتی رحمتی تماس بگیرید و از قیمت های هر کدام مطلع شوید.

خرید دریچه بازدید

نکته دیگری که در هنگام خرید دریچه بازدید باید رعایت کنید آن است که از لحاظ فرم باز و بست شدن، دریچه های بازدید بر دو نوع مگنتی و وزنه ای تقسیم بندی می شوند.

تفاوت این دو در آن است که دریچه های وزنه ای جهت راحتی در باز و بسته شدن باید 10 الی 15 سانت فاصله بین دستگاه یا تاسیسات و دریچه وجود داشته باشد. بنابراین در مواردی که این فاصله وجود ندارد یا محدودیت فضا دارید، بهتر است از دریچه های بازدید مگنتی استفاده کنید.

خرید اینترنتی دریچه بازدید

شاید شما هم از آن دسته افراد باشید که ترجیح می دهند کار خرید دریچه بازدید تاسیسات ساختمان خود را به صورت اینترنتی انجام بدهند. زیرا امروزه دیگر بر همگان ثابت شده است که خرید اینترنتی دریچه بازدید آماده یا سفارشی نسبت به خرید حضوری یا خرید از کارخانه یا فروشگاه سریع تر و آسان تر انجام می شود.

در هر صورت دقت باشید که بدون اندازه گیری دقیق، دریچه بازدید خرید صحیح یا سفارش اصولی ای نخواهد داشت. به همین علت پیشنهاد می شود به منظور جلوگیری از هر گونه اشتباه یا نقصان در ابعاد، از کارشناسان اندازه گیر شرکت صنعتی رحمتی بهره بگیرید که به راحتی با یک تماس تلفنی و درخواست مشتری، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

ضمن آن که خوشبختانه به منظور راحتی در خرید اینترنتی دریچه بازدید یا هر نوع دریچه هوای دیگر و به منظور تسهیل ارتباط مشتریان با کارشناسان فروش، آیتم گفتگوی آنلاین در سایت کارخانه صنعتی رحمتی راه اندازی شده است که حتی زحمت تماس تلفنی را هم از میان برداشته است.

به این ترتیب می توانید جهت خرید و سفارش انواع دریچه، در ساعات اداری با کارشناس آنلاین این مجموعه صحبت کنید و با کمک راهنمایی های فنی و تخصصی این عزیزان، خرید بهینه و آسان تری داشته باشید.

سؤالات متداول

1 – دریچه بازدید چیست؟

دریچه بازدید تاسیسات یکی از انواع دریچه های پرکاربرد در ساختمان است که برای دسترسی و بازدید تاسیسات بکار میرود.

2 – قیمت دریچه بازدید تاسیسات چقدر است؟

قیمت دریچه دسترسی و بازدید بستگی به تعداد سفارش و جنس و مدل آن خواهد داشت. برای اطلاعات کامل با بخش فروش شرکت رحمتی تماس بگیرید.

برای امتیاز دهی کلیک کنید

میانگین امتیازات 5 / 5. 1

اولین نفر باشید که امتیاز میدهید

ورود به سایت