جشنواره فروش ویژه آخر سال دریچه های شرکت صنعتی رحمتی، بهترین فرصت برای خرید دریچه های آلومینیوم، کناف و ام.دی.اف با قیمت های عمده

دریچه مشبک زنبوری با دمپر

دریچه مشبک زنبوری با دمپر به دلیل ساختار شبیه به لانه زنبور به این نام خوانده میشوند. جنس این دریچه ها از الومینیوم می باشد و قابلیت هوادهی به صورت یک دو سه و چهارطرفه را دارد و در دیوار و یا سقف کاذب قابل نصب است.

  • تضمین بهترین قیمت بازار
  • استفاده از مرغوب ترین متریال
  • زمانبندی دقیق ساخت و تحویل
  • پرسنل مجرب فنی

در دریچه های مشبک برای کنترل هوادهی دمپر نیز نصب می شود. این دریچه در واقع همان دریچه لانه زنبوری محسوب میشود که دارای دمپر تنظیم هوا است. این دریچه ها دارای دو نوع گرد و چهارگوش می باشد و پوشش رنگ آنها از رنگ الکترو استاتیک کوره ای می باشد.

دریچه مشبک زنبوری با دمپر قابل استفاده در برگشت و تخلیه برای تمامی مکان ها محل نصب در دیوار، سقف و یا سقف کاذب، قابل استفاده در رفت هوا برای کنترل هوادهی در یک زون افت فشار بسیار پایین برای دمیدن و تخلیه هوا میباشد.

ویژگیهای دریچه مشبک زنبوری با دمپر

دریچه مشبک زنبوری با دمپر قابلیت نصب انواع دمپر برای کنترل هوادهی و هواکشی قابلیت هوادهی به صورت 1،2،3،4 طرفه و نیز چرخشی، طول پرتاب بلند، هوادهی به صورت رشته ای، صدای کم، قابل ساخت در اندازه های دلخواه و طرح های دلخواه می باشد.

برای امتیاز دهی کلیک کنید

میانگین امتیازات 3 / 5. 3

اولین نفر باشید که امتیاز میدهید

ورود به سایت