جشنواره فروش ویژه آخر سال دریچه های شرکت صنعتی رحمتی، بهترین فرصت برای خرید دریچه های آلومینیوم، کناف و ام.دی.اف با قیمت های عمده

دریچه بازدید آلومینیومی

  دسته‌بندی:

  • تضمین بهترین قیمت بازار
  • استفاده از مرغوب ترین متریال
  • زمانبندی دقیق ساخت و تحویل
  • پرسنل مجرب فنی

  به طور کلی دریچه بازدید آلومینیومی جهت دسترسی، تعمیر، سرویس و بازدید تاسیسات از قبیل شیرآلات و فیوزهای برق، موتورخانه هاسیفون ها، اتصالات آب و فاضلاب و بازدید تاسیسات از جمله فنکوئل سقفی، داکت اسپلیت ها و بخش هایی از رایزهای ساختمان استفاده می گردد و دسترسی و بازدید به این محل ها را تسهیل می بخشند. وجود این دریچه ها امکان بازدید، تعمیر، سرویس و تنظیم این سیستم ها را فراهم می سازد.

  درب دریچه های بازدید آلومینیومی را میتوان به صورت لولادار یا وزنه ای تولید کرد که به صورت لولادار آن با قفل زیمنس و یا چفتی می باشد. و اگر نیاز به تردد هوا باشد کارخانه صنعتی رحمتی بر روی درب آن شیار تعبیه میکند تا امکان انتقال هوا از بیرون به داخل و یا بالعکس فراهم گردد. دریچه های بازدید آلومینیومی را میتوان بنا به ضرورت بر روی سقف کاذب و یا دیوار تعبیه نمود.

  دریچه بازدید آلومینیومی

  کاربرد دریچه بازدید آلومینیومی

  با بهره گیری از دریچه های بازدید آلومینیومی دیگر نیازی به تخریب یا شکاف محل لوله ها جهت دسترسی و بازدید نیست. بدون وجود این دریچه ها امکان سرویس دوره ای غیر ممکن می باشد. با پوشش شیرآلات و فیوزهای برق، سیفون های اتصالات آب و فاضلاب نمای زیباتری به آن محل بخشیده شده و از نمایان شدن لوله ها جلوگیری می شود. همچنین دسترسی و در صورت نیاز تعمیرات آن امکان پذیر میشود.

  تمامی دستگاه های هواساز نیاز به تمیز کاری دارند که عدم وجود دریچه های بازدید باعث تجمع گرد و خاک و غبار و آلودگی می باشد که این امر در عملکرد سیستم ها تداخل ایجاد می کند و وجود این دریچه ها باعث جلوگیری از این اتفاق می گردد.

  عدم وجود دریچه های بازدید راهی برای ورود حیوانات و جانوران در محیط کانال ها می باشد که بروز بسیاری از بیماری ها و آسیب ها و خطرات جدی را در پی خواهد داشت. در نتیجه وجود چنین دریچه هایی از ورود آنها جلوگیری خواهد کرد.

  کاربرد دریچه بازدید آلومینیومی

   

  نصب دریچه های بازدید آلومینیومی

  جهت نصب مستحکم دریچه های بازدید آلومینیومی باید محل نصب دریچه یک قاب از جنس کناف، فلز و یا چوبی نصب گردد تا فریم دریچه در آن جا بیفتد و متصل گردد. اینکه جای پیچ تعبیه شود یا از داخل پیچ شود موضوعی است که باید بعد از اندازه گیری و با صلاحدید کارفرما بررسی گردد. محل نصب دریچه ها باید به گونه ای تعبیه گردد که دسترسی به این نقاط جهت بررسی و دسترسی را آسان گرداند.

  مزایای استفاده از دریچه بازدید آلومینیوم

  • امکان دسترسی آسان به تجهیزات را فراهم میکند.
  • نصب بسیار آسانی دارد.
  • دریچه های بازدید آلومینیومی کارخانه صنعتی رحمتی طول عمر بالایی دارد و با ضمانت تقدیم می شود
  • امکان ساخت در 3 متریال آلومینیوم ام دی اف و کناف
  • پوشش حفره های تاسیسات و دستگاه های فنکوئل و داکت اسپلیت
  • امکان تولید در ابعاد مدل و رنگ های متنوع کوره ای
  • تنوع در ظاهر درب آن به گونه های وزنه ای لولادار شیاردار و یا ساده

  دریچه بازدید آلومینیومی شیاردار

  ابعاد دریچه های بازدید آلومینیومی

  یکی از مهمترین موارد هنگام نصب دریچه ابعاد آن می باشد که باید طبق استانداردهایی اندازه گیری شود که در نصب و راه اندازی آن دچار مشکل نشوید. باید ابعاد حفره محل نصب صحیح باشد تا دریچه مورد نظر قابل نصب باشد. در بعضی از مواقع محل دریچه ها گونیا و چهارگوش نمی باشد و دارای قناسی است که در این صورت اگر خودتان اقدام به اندازه گیری و سفارش نمایید نصاب در نصب دریچه های بازدید آلومینیومی دچار مشکل می شود. پیشنهاد ما تماس با کارشناسان فنی این مجموعه و دریافت راهنمایی از ایشان می باشد.

  خرید و قیمت دریچه بازدید آلومینومی

  دریچه های بازدید آلومینیومی طبق درخواست کارفرما با هر ابعادی توسط کارخانه صنعتی رحمتی قابل سفارش می باشد. کارخانه صنعتی رحمتی این دریچه ها را از جنس آلومینیوم، ام دی اف و کناف بنا به درخواست مشتریان با هر متریال، رنگ کوره ای و ابعاد مورد تقاضا عرضه می نماید. شایان ذکر است جهت سفارش و درخواست استعلام قیمت دریچه های بازدید آلومینومی با کارشناسان فروش این مجموعه تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت جهت برداشت ابعاد دریچه و ساخت آن اقدامات لازم صورت پذیرد.

  قیمت و خرید دریچه بازدید آلومینومی

   

  دریچه بازدید آلومینیومی لولادار با قفل

  دریچه بازدید آلومینیومی لولادار با قفل یکی دیگر از انواع دریچه های بازدید و دسترسی تأسیسات محسوب میشود. از جمله ویژگی های دریچه های بازدید لولایی این است که درب، در حال باز بودن از ساختار دریچه کاملا جدا نمی شود و همیشه با کمک لولا به ساختار فریم متصل خواهد ماند.

  دریچه بازدید با قرارگیری در محل های نصب شیر آلات و نیز بخش هایی از رایزرهای ساختمان موجب سهولت دسترسی به سیستم های انتقال و تاسیسات در زمانهای تعمیر، سرویس و یا بازدید می شوند.

  دریچه بازدید آلومینیومی لولادار با قفل

  مشخصات دریچه دسترسی لولادار با قفل

  دریچه بازدید آلومینیومی لولادار دارای دو نوع فریم ۳ و ۵ سانتی میباشد و در دو مدل لولایی و وزنه ای تولید می گردد. درب دریچه بازدید لولادار قفلی بصورت یک ورق صاف و بدون هرگونه سوراخ و شیار می باشد. در نتیجه در این دریچه امکان تردد هوا وجود ندارد. درب این نوع دریچه دسترسی بوسیله لولا به قسمت فریم متصل می گردد و به وسیله قفل زیمنسی، درب آن باز و بسته می شود. اما در مدل وزنه ای درب بصورت کامل از فریم جدا شده و بعد از مراحل بازدید و تعمیرات در محل خود قرار میگیرد.

  سطح بدنه ی دریچه بازدید لولادار آلومینیومی ساده نیز بوسیله رنگ کوره ای در رنگهای متنوع قابل پوشش می باشد. این دریچه ها را می توان هم بصورت پیچ از رو، و هم بصورت پیچ از داخل (بصورت مخفی) در محل مورد نظر نصب کرد.

  ویژگی های دریچه بازدید لولادار قفلی

  • دارای چفت و قفل برای باز و بسته کردن درب جهت امنیت بیشتر
  • رنگ پودری کوره ای الکترو استاتیک
  • قابلیت نصب بر روی انواع سقف ها ، سقف کاذب و دیوار
  • قابلیت ساخت در دو نوع چفتی و قفل دار
  • قابلیت ساخت با ورق آلومینیوم، گالوانیزه یا استیل ضد زنگ

  برای امتیاز دهی کلیک کنید

  میانگین امتیازات 4.1 / 5. 7

  اولین نفر باشید که امتیاز میدهید

  ورود به سایت